Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск

Последние темы
» Южный 2018
Вчера в 5:32 pm автор Петрович

» красивые фото
Вчера в 5:03 pm автор Лентяй

» 1 Европ.слет Венгрия г.Туркеве "Как здорово,что все мы здесь сегодня собрались!"
Вчера в 1:59 pm автор Лентяй

» Что посмотреть.
Ср Окт 17, 2018 8:31 pm автор Лентяй

» Давайте знакомиться
Ср Окт 17, 2018 6:09 pm автор Лентяй

» Поздравляем с Днем рождения Сергея (Васильевич)
Вт Окт 16, 2018 6:28 pm автор Васильич

» Тилигул
Пн Окт 15, 2018 7:44 pm автор Жнець

» MPPT контроллеры
Вс Окт 14, 2018 7:04 pm автор Петрович

» Новости от (или про) ДНР и ЛНР
Вт Окт 09, 2018 2:39 pm автор Oldmen

Октябрь 2018
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Календарь Календарь

Часто упоминаемые пользователи

Кто сейчас на форуме
Сейчас посетителей на форуме: 15, из них зарегистрированных: 5, скрытых: 0 и гостей: 10 :: 1 поисковая система

cracked, Valeriy, Васильич, Давид, Саня

Больше всего посетителей (85) здесь было Чт Апр 27, 2017 12:50 pm
Объявления

  Нет ни одного объявления.


  ПДД - изменения, новости и т.д.

  Перейти вниз

  ПДД - изменения, новости и т.д.

  Сообщение автор poputchik в Вт Июл 14, 2015 10:02 pm

  Законом внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення. Запроваджується нова стаття – «Стаття 142. Відповідальність за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі», якою передбачено, що адміністративну відповідальність за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі (за допомогою технічних засобів, що дають змогу здійснювати фотозйомку та/або відеозапис та функціонують згідно із законодавством про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах), несуть юридичні та фізичні особи, за якими зареєстровано транспортний засіб.
  Передбачено, що за бажанням власника транспортного засобу інформація про фіксацію в автоматичному режимі адміністративного правопорушення може передаватися з використанням повідомлень рухомого (мобільного) зв’язку та/або електронної пошти. Для отримання такої інформації власник транспортного засобу звертається з відповідною заявою до підрозділу Міністерства внутрішніх справ України, що забезпечує безпеку дорожнього руху, зазначивши в ній бажаний спосіб отримання інформації та вказавши абонентський номер рухомого (мобільного) зв’язку та/або адресу електронної пошти.
  У разі, коли адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху зафіксовано в автоматичному режимі, посадова особа підрозділу МВС, що забезпечує безпеку дорожнього руху, встановлює особу, за якою зареєстровано відповідний транспортний засіб.
  Постанова про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, може виноситися без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. При цьому постанова надсилається фізичній або юридичній особі, за якими зареєстровано транспортний засіб, протягом трьох днів з дня винесення (складення) рекомендованим листом із повідомленням на адресу місця реєстрації (проживання) фізичної особи (місцезнаходження юридичної особи). Днем отримання постанови є дата, зазначена в поштовому повідомленні про вручення її особі, за якою зареєстровано транспортний засіб, або повнолітньому члену сім’ї такої особи. У разі, коли особа, за якою зареєстровано транспортний засіб, відмовляється від отримання постанови, днем отримання постанови є день проставлення в поштовому повідомленні відмітки про відмову в її отриманні. Оскаржити протокол можна в суді.
  Також передбачено введення системи штрафних балів. Кожному громадянину, який має правокерування транспортним засобом, щороку з початку року (з дня отримання права керування транспортним засобом) і до кінця року нараховується 150 балів.
  У разі фіксації правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі від загальної кількості балів громадянина, який скоїв правопорушення, вираховується кількість штрафних балів. У випадку перевищення швидкості водієм знімається 50 балів.
  У разі, коли розмір стягнення у вигляді штрафних балів перевищує залишок балів громадянина, штрафні бали накладаються відповідно до залишку незалежно від розміру штрафних балів.
  Вилучення прав за порушення може бути тільки за рішенням суду.
  Уповноважені працівники підрозділів Національної поліції штраф можуть стягувати на місці вчинення адміністративного правопорушення незалежно від розміру виключно за допомогою безготівкових платіжних пристроїв.
  Справа про адміністративне правопорушення розглядається відкрито, крім справ про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, та випадків, коли це суперечить інтересам охорони державної таємниці.
  Відповідно до закону, протокол не складається в разі вчинення адміністративних правопорушень, розгляд яких віднесено до компетенції Національної поліції, та адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху зафіксованих в автоматичному режимі.
  Якщо розміщення затриманого транспортного засобу суттєво не перешкоджає дорожньому руху, він не може бути доставлений для зберігання на спеціальний майданчик.
  В законі визначено, коли власник транспортного засобу звільняється від адміністративної відповідальності за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі. Зокрема, коли власником надана інформація, що транспортний засіб вибув з його володіння внаслідок протиправних дій інших осіб, або щодо протиправного використання іншими особами номерних знаків, що належать його транспортному засобу, коли протягом 14 днів з моменту отримання постанови про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, особа, яка фактично керувала транспортним засобом на момент вчинення вказаного правопорушення, звернеться особисто або за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку у порядку, визначеному Кабінетом міністрів України, до уповноваженого підрозділу Національної поліції з відповідною заявою про визнання зазначеного факту адміністративного правопорушення та згоди на притягнення до адміністративної відповідальності.
  Також законом визначено порядок виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу за правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі.
  Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/society/1100807-rada-shvalila-shtrafni-bali-i-povidomlennya-na-mobilniy-dlya-porushnikiv-pdr.html

  _________________
  Ремонт, реставрация и переоборудование караванов, кемперов и т.д...... Установка дополнительного оборудования, запчасти
  avatar
  poputchik
  Модератор

  Сообщения : 420
  Репутация : 63
  Дата регистрации : 2015-05-18
  Возраст : 52
  Техника : Tucson+Dethleffs RM-3
  Откуда : Украина! Одесса, Мариуполь

  Вернуться к началу Перейти вниз

  Re: ПДД - изменения, новости и т.д.

  Сообщение автор Жнець в Ср Июл 15, 2015 6:21 pm

  http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/80731-10/page7
  Стаття 142. Порушення землекористувачами правил утримання ділянок, прилеглих до автомобільних шляхів
  Так что все это пока страшилки от УНІАН

  _________________
  Країли Русь лише УКРАЇНУ залишили.
  Та що россіювала землі Русі - РОССІЄЮ стала.
  Нове россіювання іде НОВОРОССІЯ.
  Боріться русини - "поборете вам БОГ помогає".
  avatar
  Жнець

  Сообщения : 499
  Репутация : 137
  Дата регистрации : 2015-05-30
  Откуда : Харків

  Вернуться к началу Перейти вниз

  Re: ПДД - изменения, новости и т.д.

  Сообщение автор poputchik в Сб Июл 18, 2015 1:22 pm


  _________________
  Ремонт, реставрация и переоборудование караванов, кемперов и т.д...... Установка дополнительного оборудования, запчасти
  avatar
  poputchik
  Модератор

  Сообщения : 420
  Репутация : 63
  Дата регистрации : 2015-05-18
  Возраст : 52
  Техника : Tucson+Dethleffs RM-3
  Откуда : Украина! Одесса, Мариуполь

  Вернуться к началу Перейти вниз

  Re: ПДД - изменения, новости и т.д.

  Сообщение автор Петрович в Вт Апр 04, 2017 3:24 pm

  Народные депутаты Верховной Рады внесли изменения в правила дорожного движения.

  Статья 41 закона о дорожном движении "Правила дорожного движения" дополняется предложением: "Преимущество в движении на перекрестках, где организовано круговое движение, предоставляется транспортным средствам, которые уже движутся по кругу".
  Источник: http://censor.net.ua/n434871

  _________________
  Производство солнечных электростанций http://ukrinnoteh.com.ua/
  Солнечные панели Контроллеры Инверторы Аккумуляторы Светодиодные светильники
  Vodafon 050 1025825 (Вайбер) КС 068 3846339
  avatar
  Петрович
  Admin

  Сообщения : 1506
  Репутация : 110
  Дата регистрации : 2015-05-18
  Техника : Опель Астра караван Wilk-420
  Откуда : Краматорск Украина

  http://ukrinnoteh.com.ua/

  Вернуться к началу Перейти вниз

  Re: ПДД - изменения, новости и т.д.

  Сообщение автор Valeriy в Вт Апр 11, 2017 6:13 pm

  Сегодня на сайте ВР опубликовали ПКМ 161 от 22.03.2017 года,  которая откорректировала ПКМ 1306 ПДД. Теперь полиция может применять ПКМ 1306 к водителям. Везде в тексте слова ДАИ, милиция заменены на слово полиция и еще ряд других моментов. Рекомендую ознакомиться с новой редакцией Правил дорожного движения (ПКМ 1306), их можно найти на сайте ВР Украины.
  Изменения, касающиеся правил движения через перекрестки с круговым движением (Статья 41 закона о дорожном движении "Правила дорожного движения" дополняется предложением: "Преимущество в движении на перекрестках, где организовано круговое движение, предоставляется транспортным средствам, которые уже движутся по кругу"), пока в действие не введены.

  Valeriy

  Сообщения : 157
  Репутация : 22
  Дата регистрации : 2017-02-03
  Техника : Фиат Дукато
  Откуда : Запорожье

  Вернуться к началу Перейти вниз

  Re: ПДД - изменения, новости и т.д.

  Сообщение автор Valeriy в Чт Апр 27, 2017 9:14 am

  Вчера прочитал в интернете, что вроде бы Президент подписал дополнение к статье 41 ЗУ "О дорожном движении". Теперь надо ждать официальной публикации его в газете "Голос Украины", там мы с вами узнаем, с какой даты начнет действовать новый порядок проезда перекрестков с круговым движением. А именно: дату введения этой нормы Закона.

  Valeriy

  Сообщения : 157
  Репутация : 22
  Дата регистрации : 2017-02-03
  Техника : Фиат Дукато
  Откуда : Запорожье

  Вернуться к началу Перейти вниз

  Re: ПДД - изменения, новости и т.д.

  Сообщение автор Петрович в Чт Апр 27, 2017 9:22 am

  Наверное необходимо и все дорожные знаки привести в соответствие с новыми ПДД

  _________________
  Производство солнечных электростанций http://ukrinnoteh.com.ua/
  Солнечные панели Контроллеры Инверторы Аккумуляторы Светодиодные светильники
  Vodafon 050 1025825 (Вайбер) КС 068 3846339
  avatar
  Петрович
  Admin

  Сообщения : 1506
  Репутация : 110
  Дата регистрации : 2015-05-18
  Техника : Опель Астра караван Wilk-420
  Откуда : Краматорск Украина

  http://ukrinnoteh.com.ua/

  Вернуться к началу Перейти вниз

  Re: ПДД - изменения, новости и т.д.

  Сообщение автор tri_v в Чт Апр 27, 2017 10:37 am

  Петрович пишет:Наверное необходимо и все дорожные знаки привести в соответствие с новыми ПДД

  А до того? Считаю, что следует руководствоваться дорожными знаками, если они установлены.

  tri_v

  Сообщения : 192
  Репутация : 9
  Дата регистрации : 2015-10-12
  Возраст : 57
  Техника : Бюрстнер
  Откуда : Киев

  Вернуться к началу Перейти вниз

  Re: ПДД - изменения, новости и т.д.

  Сообщение автор Valeriy в Чт Апр 27, 2017 4:53 pm

  Как я полагаю, дорожные службы, к моменту введения новых правил проезда круговых перекрестков, должны все дорожные знаки выставить в соответствии с существующим Законом. Им должны дать какое то время для этого. Также предлагаю, если ст.41 введут, а при подъезде к участку дороги с круговым движением, если вы будете видеть дорожные знаки противоречащие законодательству, то снимать их на смартфон и выставлять на Youtub или делать фото и отправлять например на сайт МВД Украины. Пусть заставляют своих работников в областях работать, а не спать. Ведь проблема в том, что если Закон введут в действие, по подзаконный акт ППД (ПКМ №1306) не может противоречить Закону, а знак дорожного движения после введения в действие ст.41 противоречащий этому нонсенс. Такого не должно просто быть. Что будет на самом деле мы увидим.

  Valeriy

  Сообщения : 157
  Репутация : 22
  Дата регистрации : 2017-02-03
  Техника : Фиат Дукато
  Откуда : Запорожье

  Вернуться к началу Перейти вниз

  Re: ПДД - изменения, новости и т.д.

  Сообщение автор Петрович в Чт Апр 27, 2017 5:23 pm

  Бердянское кольцо ни разу не проехал правильно.    
  До сих пор не понял, по какой полосе ехать.
  Правда, ДАИ меня не штрафовали. Предупреждали ласково

  _________________
  Производство солнечных электростанций http://ukrinnoteh.com.ua/
  Солнечные панели Контроллеры Инверторы Аккумуляторы Светодиодные светильники
  Vodafon 050 1025825 (Вайбер) КС 068 3846339
  avatar
  Петрович
  Admin

  Сообщения : 1506
  Репутация : 110
  Дата регистрации : 2015-05-18
  Техника : Опель Астра караван Wilk-420
  Откуда : Краматорск Украина

  http://ukrinnoteh.com.ua/

  Вернуться к началу Перейти вниз

  Re: ПДД - изменения, новости и т.д.

  Сообщение автор Жнець в Чт Апр 27, 2017 7:16 pm

  Петрович пишет:Наверное необходимо и все дорожные знаки привести в соответствие с новыми ПДД
  И дороги! А то вместо знаков на ямы смотришь!
  Про круговое движение - давно пора. Например в Харькове, по крайней мере на тех перекрестках по которым я часто езжу, давно круговое движение является главной дорогой. А вот когда работал в Одессе - насмотрелся на перекрестки с кучей знаков и светофоров на круговом движении. Не понимаю зачем ставить знак круговое движение на таких перекрестках, можно просто движение только направо - и не какой путаницы.

  _________________
  Країли Русь лише УКРАЇНУ залишили.
  Та що россіювала землі Русі - РОССІЄЮ стала.
  Нове россіювання іде НОВОРОССІЯ.
  Боріться русини - "поборете вам БОГ помогає".
  avatar
  Жнець

  Сообщения : 499
  Репутация : 137
  Дата регистрации : 2015-05-30
  Откуда : Харків

  Вернуться к началу Перейти вниз

  Re: ПДД - изменения, новости и т.д.

  Сообщение автор Петрович в Пт Апр 28, 2017 9:28 am

  Не понял в ситуации 1 и 4 ?

  _________________
  Производство солнечных электростанций http://ukrinnoteh.com.ua/
  Солнечные панели Контроллеры Инверторы Аккумуляторы Светодиодные светильники
  Vodafon 050 1025825 (Вайбер) КС 068 3846339
  avatar
  Петрович
  Admin

  Сообщения : 1506
  Репутация : 110
  Дата регистрации : 2015-05-18
  Техника : Опель Астра караван Wilk-420
  Откуда : Краматорск Украина

  http://ukrinnoteh.com.ua/

  Вернуться к началу Перейти вниз

  Re: ПДД - изменения, новости и т.д.

  Сообщение автор sniperwdw в Пт Апр 28, 2017 9:51 am

  при перемещении из полосы преимущество у находящегося на соответствующей полосе. ситуация 1 - белый из второй полосы переходит в первую - обязан уступить красному который уже находится на 1 полосе. ситуация 4 - красный из 1 полосы переходи на 2 обязан уступить белому который уже на 2 полосе. Меня больше ситуация 7 интересует.

  sniperwdw

  Сообщения : 24
  Репутация : 4
  Дата регистрации : 2016-05-31
  Техника : Т4+HYMER NOVA 620
  Откуда : Энергодар, Украина

  Вернуться к началу Перейти вниз

  Re: ПДД - изменения, новости и т.д.

  Сообщение автор tri_v в Пт Апр 28, 2017 10:24 am

  Ситуация 7 — взаимное перестроение.

  tri_v

  Сообщения : 192
  Репутация : 9
  Дата регистрации : 2015-10-12
  Возраст : 57
  Техника : Бюрстнер
  Откуда : Киев

  Вернуться к началу Перейти вниз

  Re: ПДД - изменения, новости и т.д.

  Сообщение автор Valeriy в Пт Апр 28, 2017 1:19 pm

  Обсуждаем как правильно ездить, а в ПДД изменения на сегодня не внесены. Хотя 41 статья ЗУ "О дорожном движении" уже действующая. Вот те изменения которые внесены в эту статью.
  ЗАКОН УКРАЇНИ
  Про внесення зміни до статті 41 Закону України "Про дорожній рух" щодо пріоритетності транспортних засобів, які рухаються по колу
  Верховна Рада України постановляє:
  I. Статтю 41 Закону України "Про дорожній рух" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 31, ст. 338) після частини першої доповнити новою частиною такого змісту:
  "Перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу".
  У зв’язку з цим частину другу вважати частиною третьою.
  II. Прикінцеві положення
  1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
  2. Кабінету Міністрів України протягом одного місяця з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.
  Президент України
  П.ПОРОШЕНКО
  м. Київ
  4 квітня 2017 року
  № 1993-VIII

  Публікації документа
  Голос України від 27.04.2017 — № 77

  Valeriy

  Сообщения : 157
  Репутация : 22
  Дата регистрации : 2017-02-03
  Техника : Фиат Дукато
  Откуда : Запорожье

  Вернуться к началу Перейти вниз

  Re: ПДД - изменения, новости и т.д.

  Сообщение автор Спонсируемый контент


  Спонсируемый контент


  Вернуться к началу Перейти вниз

  Вернуться к началу


   
  Права доступа к этому форуму:
  Вы не можете отвечать на сообщения