Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск

Июнь 2019
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Календарь Календарь

Часто упоминаемые пользователи

Кто сейчас на форуме
Сейчас посетителей на форуме: 17, из них зарегистрированных: 2, скрытых: 0 и гостей: 15

Давид, Петрович

Больше всего посетителей (85) здесь было Чт Апр 27, 2017 12:50 pm
Объявления

  Нет ни одного объявления.


  Реєстрація маломірого плавзасобу

  Перейти вниз

  Реєстрація маломірого плавзасобу Empty Реєстрація маломірого плавзасобу

  Сообщение автор Жнець в Пн Июл 24, 2017 6:57 pm

  Хай вже вибачають правоохоронні органи Реєстрація маломірого плавзасобу 2460132688 , але збираюсь взяти свого човна з собою на море цього літа.
  Хоч і планую найближчим часом отримати права на керування та зареєструвати свого човна, та поки я цього ще не зробив, зібрав трохи інформації, стосовно того, що може буть за керування маломірним судном без документів.

  Кодекс України про адміністративні правопорушення

  Стаття 116. Порушення правил по охороні порядку і безпеки руху на річковому
  транспорті і маломірних суднах

  Керування судноводіями річковими або маломірними суднами, не зареєстрованими у встановленому порядку, або такими, що не пройшли технічного огляду, або не несуть бортових номерів і позначень, або мають несправності, з якими заборонено їх експлуатацію, або переобладнаними без відповідного дозволу, або з порушенням правил завантаження, норм пасажиромісткості, обмежень по району та умовах плавання -
  тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  Керування річковим або маломірним судном особою, яка не має права керування цим судном, або передача керування таким судном особі, яка не має права керування, -
  тягнуть за собою накладення штрафу від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  Порушення судноводіями маломірних суден інших правил користування маломірними суднами -
  тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох
  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  Під маломірними суднами слід розуміти самохідні судна з головними двигунами потужністю менш як 75 к.с. (55 кВт) і несамохідні судна та парусні судна валовою місткістю менш як 80 регістрових тонн (або одиниць), а також моторні судна незалежно від потужності двигунів, але валовою місткістю не більш як 10 регістрових тонн (або одиниць) та несамохідні судна (гребні човни вантажопідйомністю 100 і більше кілограмів, байдарки - 150 і більше кілограмів та надувні судна - 225 і більше кілограмів), що належать громадянам.

  Як що Ви на човні, який не зареєстровано та у Вас немає прав на керування, то при поточному неоподаткованому мінімумі доходів громадян, що становить 17 грн, найбільше, що Вам загрожує – це штраф в 85 + 85 = 170 грн. При цьому посадова особа повинна скласти протокол. Як що Ви погоджуєтесь з правопорушенням та розміром стягнення, посадова особа має право скласти одразу постанову про адмін. правопорушення.
  Але при цьому ніхто не звільняє посадову особу від необхідності розгляду справи за порядком, передбаченим статтею 279 КУпАП України, та не може позбавити Вас прав, передбачених статтями 55, 56, 59, 63 Конституції України та статтею 268 КУпАП. Не слід забувати що розмір штрафу може бути мінімальним – це попередження + 51 грн. Під час складання протоколу, для відкладення розгляду справи та винесення постанови, згідно статті 268 КУпАП, Ви можете заявляти клопотання про відкладення розгляду справи у зв’язку з правом скористатися правничою допомогою згідно зі статтею 59 Конституції України.
  Згідно з статтею 276 КУпАП, справа про адміністративне правопорушення розглядається за
  місцем його вчинення, тому Вас та Ваш човен не мають права нікуди буксирувати, тем більше забирати його.
  Як що човен не зареєстрований, намагайтесь возити з собою документи, що підтверджують Ваше право власності на нього. Це може бути будь що, чек, видаткова накладна, договір, то що. У тому числі, як що човен само будівний – документи на матеріали та фотографії етапів будівництва. При цьому не слід забувати, що згідно з Законом України «Про Власність», розділ VIII «Захист права власності», стаття 49 «Правомірність володіння майном» – володіння майном вважається правомірним, якщо інше не буде встановлено судом, третейським судом. Таким чином, власник не зобов'язаний у кожному випадку доводити іншим особам правомірність володіння належним майном.

  Складати адміністративні матеріали мають право:

  Згідно з статтею 255 КУпАП Особи, які мають право складати протоколи про
  адміністративні правопорушення:
  3) інспектор з безпеки на морському та річковому транспорті (частини перша, третя, четверта і п'ята статті 116, частина друга статті 116-1, частина третя статті 116-2, частина перша статті 117, стаття 118, частина третя статті 129, частини третя і четверта статті 130).

  Згідно з статтею 225 КУпАП
  Від імені органів морського і річкового транспорту розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право:
  3) за адміністративні правопорушення, передбачені статтями 116, 116-1, 116-2, 117, 118, частиною третьою статті 129, частинами п'ятою і шостою статті 130 цього Кодексу, - керівник центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері безпеки на морському та річковому транспорті, та його заступники, керівник територіального органу центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері безпеки на морському та річковому транспорті, та його заступники, капітан річкового порту.


  _________________
  Країли Русь лише УКРАЇНУ залишили.
  Та що россіювала землі Русі - РОССІЄЮ стала.
  Нове россіювання іде НОВОРОССІЯ.
  Боріться русини - "поборете вам БОГ помогає".
  Жнець
  Жнець

  Сообщения : 512
  Дата регистрации : 2015-05-30
  Откуда : Харків

  Вернуться к началу Перейти вниз

  Вернуться к началу


   
  Права доступа к этому форуму:
  Вы не можете отвечать на сообщения